isvirsaus.jpgbaznycia2.jpg2baznycia.jpg1kavarskas.jpg1saulelydis.jpgaikste.jpgkelias2.jpgkelias.jpgsaulelydis2.jpglaikrodis.jpg

"Darom2010" - Kavarsko apylinkės tapo šviesesnės

daromKavarske

Visą Lietuvą apjungusi ir žmones bendram tikslui subūrusi akcija DAROM2010 neaplenkė ir Kavarsko miestelio bei jo apylinkių. Džiugu, kad akcija buvo  organizuojama ne tik pačiame miestelyje, kaip ir kiekvienais metais, bet ir aplinkinėse vietovėse.

 

 

Štai šalia esančiame Janušavos kaime (Kavarsko sen.) dar tik besikurianti gyventojų bendruomenė, nors ir neregistravusi savo vietovės kaip akcijos taško, sugebėjo sukviesti nemažą būrį kaimo gyventojų, kurie entuziastingai ėmėsi darbo. Į talką rinkosi ne tik bendruomenės nariai ir kiti gyventojai, bet ir jaunimas, kuris spinduliavo energingumu ir noru padėti. Kone visą dieną trukusio darbo metu netrūko nei geros nuotaikos, nei pokštų, todėl apie nuovargį nebuvo nė minties. Dienos triūsą vainikavo dar nuotaikingesnis draugiškas visų dirbusiųjų pasisėdėjimas, kurio metu buvo aptarti nuveikti darbai bei linksma fotosesija šalia milžiniškos šakų, surinktų talkos metu, krūvos. „Nuotraukos mūsų bendruomenės archyvui – jei jau buriamės į organizaciją, tai pradėkime jį kaupti“, - sakė optimistiškai į bendruomenės ateitį žiūrintis, jos pirmininku išrinktas A. Sudeikis.

Tikėtina, jog tai dar nepaskutinis Janušavos kaimo gyventojų susibūrimas kilniam tikslui. Juk tik bendrų pastangų dėka pasiekiami patys aukščiausi tikslai ir įgyvendinamos svajonės. Todėl verta susiburti tam, kad visiems ir kiekvienam iš mūsų gyventi būtų geriau ir šviesiau!

Daugiau nuotaukų čia.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Joomla templates by a4joomla