kelias.jpgisvirsaus.jpgaikste.jpgbaznycia2.jpglaikrodis.jpg1kavarskas.jpgsaulelydis2.jpg1saulelydis.jpgkelias2.jpg2baznycia.jpg

2016 m. Seniūnijų žaidynėse - trečioji vieta

Kavarskas trečia vieta 2016

Šeštadienį, gegužės 14 dieną, UAB sporto ir laisvalaikio centre ,,Nykščio namai“ jau devintą kartą vyko Anykščių rajono kaimo seniūnijų sporto žaidynės. Devyniose skirtingose sporto šakų rungtyse savo jėgas išmėgino 280 dalyvių iš Anykščių, Andrioniškio, Debeikių, Kavarsko, Kurklių, Skiemonių, Svėdasų, Traupio, Troškūnų ir Viešintų seniūnijų.

Sporto mėgėjai varžėsi krepšinio, futbolo, tinklinio, stalo teniso, svarsčio kilnojimo, smiginio, šaškių ir šachmatų sporto šakose, seniūnai jėgas išbandė seniūnų trikovės varžytuvėse.

Susirinkusius žaidynių dalyvius sveikino Anykščių rajono vicemeras Sigutis Obelevičius. Linkėjo, kad varžybos būtų kupinos ne tik pergalių, bet ir džiugių bendrystės akimirkų, nes tai yra tradicinė sporto mėgėjų šventė, kasmet sulaukianti vis didesnio susidomėjimo.

Garbė pakelti žaidynių vėliavą buvo suteikta Kavarsko seniūnijos atstovams – praėjusių metų sporto žaidynių nugalėtojams.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės atskirose sporto šakose:

Krepšinio 3×3 rungties moterų komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Anykščių seniūnijos komanda
II vieta – Andrioniškio seniūnijos komanda
III vieta – Svėdasų seniūnijos komanda

Krepšinio 3×3 rungties vyrų komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta –  Anykščių seniūnijos komanda
II vieta – Svėdasų seniūnijos komanda
III vieta –  Kavarsko seniūnijos komanda

Krepšinio 3×3 rungties senjorų komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta –  Anykščiųseniūnijos komanda
II vieta –  Traupioseniūnijos komanda
III vieta – Svėdasų seniūnijos komanda

Futbolo 5×5 rungties komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Anykščiųseniūnijoa komanda
II vieta – Troškūnų seniūnijos komanda
III vieta – Kavarskoseniūnijoa komanda

Stalo teniso rungties komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Anykščių seniūnijos komanda
II vieta – Kavarsko seniūnijos komanda
III vieta – Svėdasų seniūnijos komanda

Šaškių rungties komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Anykščių seniūnijos komanda
II vieta – Kavarsko seniūnijos komanda
III vieta – Troškūnų seniūnijos komanda

Šachmatų rungties komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Kavarsko seniūnijos komanda
II vieta – Anykščių seniūnijos komanda
III vieta – Skiemonių seniūnijos komanda

Tinklinio rungties moterų komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Kavarsko seniūnijos komanda
II vieta – Kurklių seniūnijos komanda
III vieta – Troškūnų seniūnijos komanda

Parko tinklinio rungties vyrų komandos nugalėtojos irprizininkės:
I vieta – Troškūnų seniūnijos komanda
II vieta – Anykščių seniūnijos komanda
III vieta – Skiemonių seniūnijos komanda

Smiginio rungties komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Skiemonių seniūnijos komanda
II vieta – Troškūnų seniūnijos komanda
III vieta – Kurklių seniūnijos komanda

Svarsčio kilnojimo varžybų komanda nugalėtoja ir prizininkės:

I vieta – Kavarsko seniūnijos komanda
II vieta – Troškūnų seniūnijos komanda
III vieta – Kurklių seniūnijos komanda

Bene įdomiausia paskutinė rungtis – seniūnų trikovė. Seniūnai savo jėgas išbandė seniūnų trikovės varžytuvėse – dalyvavo smiginio rungtyje, mėtė baudas į krepšį ir varžėsi atrakcioninėje rungtyje –  važiavo triračiu įveikiant kliūtis. Seniūnų trikovės varžybose nepralenkiamas buvo Svėdasų seniūnas Valentinas Neniškis, antrąją vietą iškovojo Anykščių seniūno pavaduotojas Juozas Šakalys, trečiąją – Kurkliųseniūnas Algimantas Jurkus.Moterų grupėje nugalėjo Viešintų seniūno pavaduotoja  Eglė Sabaliauskienė, antrąją vietą iškovojo Debeikių seniūno pavaduotoja Jurgita Pumputienė, trečią – Skiemonių seniūno pavaduotoja Birutė Kirkienė.

Susumavus varžybų rezultatus vietos pasiskirstė taip: pirmoji vieta (248 tšk.) atiteko Anykščių seniūnijos komandai (seniūnas Eugenijus Pajarskas), antroji (202 tšk.) – Troškūnų seniūnijos komandai (seniūnas Antanas Jankauskas), trečioji (196 tšk.) – Kavarsko seniūnijos komandai, praėjusių žaidynių nugalėtojai(seniūnas Algirdas Gansiniauskas), ketvirtoji (135 tšk.) – Traupio seniūnijos komandai (seniūnė Daiva Tolušytė), penktoji (118 tšk.) – Andrioniškioseniūnijos komandai (seniūnė Laima Repečkienė), šeštoji (112 tšk.) – Skiemonių seniūnijos komandai (Stasys Steponėnas), septintoji (99 tšk.) –Svėdasų seniūnijos komandai (Valentinas Neniškis), aštuntoji (70 tšk.) – Kurklių seniūnijos komandai (seniūnas Algimantas Jurkus), devintoji (47 tšk.) – Debeikių seniūnijos komandai(seniūnas Alvydas Simonavičius) ir dešimtoje vietoje liko (20 tšk.) Viešintų seniūnijos komanda (seniūnė Janė Každailienė).

Anykščių Kūno kultūros ir sporto centras nuoširdžiai dėkoja rėmėjams, kurie kasmet prisideda prie kaimo seniūnijų sporto žaidynių vykdymo –  Anykščių rajono savivaldybei, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui, Anykščių sporto ir laisvalaikio centrui „Nykščio namai“,  Jono Biliūno gimnazijai, Antano Vienuolio progimnazijai.

Nuoširdus Ačiū visiems, kurie mažais ar dideliais darbais prisidėjote organizuojant IX Anykščių rajono kaimo seniūnijų sporto žaidynes.

Geriausios seniūnijų komandos rugsėjo 3 dieną zoninėse IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybose gins savivaldybės ir seniūnijų garbę Utenoje. Finalinės varžybos rugsėjo 17 dieną Kėdainiuose.

www.anyksciai-sport.lt 

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Joomla templates by a4joomla