kelias2.jpg1kavarskas.jpgbaznycia2.jpgsaulelydis2.jpgisvirsaus.jpg2baznycia.jpgaikste.jpglaikrodis.jpg1saulelydis.jpgkelias.jpg

Minčių voratinkliai Kavarske

         Jaukią lapkričio 5-osios popietę Kavarsko miesto bibliotekoje vyko Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narės Aldonos Dudonytės – Širvinskienės knygos „Minčių voratinkliai“ pristatymas. Knygos autorė yra fondo „Baltasis balandis“ įkūrėja, Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimo „Gerumo žvaigždė“ laureatė. Tai yra aukščiausias LR SADM žinybinis apdovanojimas už indėlį bei paramą socialinės apsaugos ir darbo sričiai.

   Knygoje „Minčių voratinkliai“ autorė dalijasi  savo gyvenimo prisiminimais, daug dėmesio skirdama vaikystei. Tas vaikystės kelias ir tapo pagrindiniu akcentu, į kurį palydėjo kavarskiečių Laimos Kuojienės ir Vilmos Kisieliūtės atliekama daina bei A. Širvinskienės  impresija “Kelias”. Tuo keliu, remdamasi A. Širvinskienės kūrinių ištraukomis,žiūrovus  ir vedė renginio vedėja O. Buinevičienė,  talkinama Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro mokinių Gretos ir  Kornelijos Simaškaičių bei  Faustos Bagočiūnaitės. Tas kelias- tai vaikystėje patirti įspūdžiai, susiję su gamta, su namų šiluma, kepamos duonos kvapu, kai kasdieniai darbai virsdavo švente, įgydavo sakralumo prasmę. Šventei jaukumo suteikė ir bardo Algimanto Barono dainos.

         Renginyje knygos autorė A. Širvinskienė  papasakojo apie savo dabartinę veiklą, pasidalijo kūrybiniais planais.Taip pat ji  įteikė LR SADM ministerijos  padėką už iniciatyvumą ir aktyvią kultūrinę veiklą kavarskietei mokytojai, bibliotekos bičiulei, renginių scenarijų autorei bei režisierei Onai Buinevičienei ir  bardui Algimantui Baronui.

        Po pristatymo bibliotekos lankytojai turėjo galimybę šiltai pabendrauti su knygos autore, kartu pasivaišinti kava, arbata.

 

Kavarsko miesto bibliotekos informacija

DSCN1849 _Copy_.JPGDSCN1868 _Copy_.JPGDSCN1900 _Copy_.JPGDSCN1910 _Copy_.JPG
 

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Joomla templates by a4joomla