isvirsaus.jpglaikrodis.jpgkelias.jpg1saulelydis.jpg1kavarskas.jpgsaulelydis2.jpgbaznycia2.jpg2baznycia.jpgkelias2.jpgaikste.jpg

Daug džiugesio ir magijos kavarskiečiams dovanojo cirko artistai

2018 m. balandžio 4 d. į Kavarsko kultūros namus skubėjo tėveliai, vaikučiais vedini, taip pat rinkosi ir paaugliai – juk pramoga išskirtinė, nes atvyko cirko „Arktika“ artistai iš Kaliningrado!

Ekvilibristai demonstravo savo miklumą ir gebėjimą išlaikyti kūno pusiausvyrą įvairiomis padėtimis, akrobatai žavėjo plastiškais gimnastikos judesiais, žonglieriai rodė įvairius paslaptingus triukus, juokingi klounai vaipėsi, juokėsi ir ta puikia nuotaika užbūrė visus susirinkusius į salę. Bene labiausiai linksmuolių klounų vaidinimai patiko vaikams, nes jie buvo kviečiami lipti į sceną ir kartu dalyvauti, atliekant triukus: šokinėti per šokdynę, kurią vis kitaip suko cirko artistai, įdėti savo batą į dėžutę ir stebėti, kur gi jis galėjo iš ten dingti, o po to vėl paslaptingai atsirasti... Neįtikėtina net suaugusiems, o ką jau kalbėti apie vaikų reakcijas! Žinoma, cirko artistai buvo atsivežę ir dresuotų gyvūnų – kaip gi be jų!

Programos pabaigoje buvo daug pačių įvairiausių muilo burbulų: mažų ir didelių, lazdelėmis ir nuo rankų pučiamų. Visi liko patenkinti, sužavėti ir puikiai praleido laiką. Džiugu, kad mažame miestelyje – Kavarske – gyventojai galėjo dalyvauti neeilinėje šventėje su magijos elementais.

Linos Dapkienės inf. ir nuotr. 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Joomla templates by a4joomla